طراحی شبکه و زیرساخت

نوشته شده توسط علی شیروانی در تاریخ 1 خرداد 1399

طراحی و اجرای شبکه

به تعدادی کامپیوتر و دستگاه متصل به یک محیط ارتباطی مشترک که از منابع و اطلاعات همدیگر استفاده می نمایند، شبکه گفته می شود.استفاده از شبکه مزایایی همچون تبادل سریع تر و دقیق تر اطلاعات ، به روز بودن اطلاعات ، استفاده مشترک از منابع، کاهش هزینه و کاهش زمان را خواهد داشت. شرکت رسا تلکام به سابقه چندین ساله در طراحی و اجرای شبکه در کوتاهترین زمان محیط کاری و اداری کاربران را ارزیابی و امکان سنجی نموده و طرح ها و نقشه های مورد نیاز برای راه اندازی یک شبکه منسجم و پایدار در اختیار کابران قرار می دهد.

طراحی و اجرای لینک های وایرلس

امروزه ارتباط بین شعب و مراکز داخلی در بسیاری از شرکت ها ، سازمان ها و کارخانجات برای تبادل اطلاعات خود بیشتر از گذشته احساس می شود.بر همین اساس رسا تلکام با استفاده از تجهیزات مخابراتی و بی سیم اقدام به طراحی و راه اندازی لینک های وایرلس بین شعب می نماید.لینک های وایرلس بین دو شعبه یا چندین شعبه راه اندازی می شوند و کاربران قادر خواهند بود با راه اندازی این سیستم بدون پرداخت هزینه ماهیانه و با سرعت بسیار بالا و ایمن در شبکه خود تبادل اطلاعات و انتقال تصویر نمایند.

تامین قطعات و تجهیزات شبکه

امروزه در اختیار داشتن منابع فروش سخت افزاری مطمئن و بروز برای تجهیزات شبکه یکی از دغدغه همکاران و شرکت های فعال در زمینه IT می باشد . رسا تلکام با راه اندازی فروشگاه تجهیزات شبکه اقدام به تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز همکاران در زمینه شبکه نموده است و تجهیزات مخابراتی شرکتهایی همچون سیسکو و میکروتیک و HP و غیره در کوتاهرین زمان در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد.