طراحی نرم افزار و سایت

طراحی و توسعه نرم افزار های اختصاصی

مهندسان و کارشناسان رسا تلکام با ارائه راه کارهای نرم افزاری و طراحی و توسعه نرم افزار های اختصاصی برای مشتریان در تمامی زمینه ها بسیاری از مشکلات شرکت ها و سازمان ها را مرتفع نموده اند . با طراحی نرم افزار و یا سیستم یکپارچه داخلی می توانید امور شرکت و اتوماسیون داخلی مجموعه خود را بهتر از قبل مدیریت نمایید.

طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی

طراحی یک سایت خوب قدم اول برای فعالیت حرفه ای در دنیای اینترنت محسوب می شود همچنین و بسایت هر مجموعه معرف و هویت هر شرکت یا سازمان در اینترنت می باشد.  طراحی سایت شامل مراحل جمع آوری اطلاعات از کاربر در زمینه فعالیتی ، پیاده سازی و طراحی آن و قرار دادن محتوا در سایت می باشد.کارشناسان رسا تلکام در اسرع وقت با جمع آوری اطلاعات از مجموعه شما نسبت به طراحی سایت اقدام می نمایند.

پشتیبانی از سایت و تولید محتوا

سرویس پشتیبانی سایت رسا تلکام ، خدمتی است که به شما این امکان را می دهد که وب سایت خود را همیشه بروز نگه دارید. همچنین تولید محتوای مناسب با زمینه فعالیتی شما یکی از مهمترین موضوعات در پشتیبانی از سایت محسوب می شود . کارشناسان رسا تلکام همواره می کوشند بهترین و بروزترین موضوعات مرتبط را برای سایت کاربر انتخاب و عرضه نمایند تا بازدید و سئو سایت در رتبه بالاتری قرار گیرد.