سرور اختصاصی و مجازی

سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان ، که با همکاری دیتاسنتر هتزنر در اختیار مشتریان رسا تلکام قرار می گیرد ، به کاربر اجازه می دهد که بصورت مستقل یک سرور فزیکی را جهت اموری هماننده میزبانی از وبسایت های بزرگ که به منابع اختصاصی و قدرتمندی همچون هارد ، پردازنده ، رم بالایی نیاز دارند در اختیار داشته باشند با توجه به بروز بودن دیتاسنتر هتزنر آلمان و با خرید سرور اختصاصی رسا تلکام دیگر نگرانی در مورد میزبانی از اطلاعات و سایت های خود نخواهید داشت. با خرید سرور اختصاصی آلمان از مزایایی همچون فضای ذخیره سازی بسیار بالا ، پهنای باند نا محدود اینترنت ، نصب چندین سیستم عامل و ایجاد چند ماشین مجازی بر بروی سرور اختصاصی  و مانیتورینگ و پشتیبانی شبانه روزی رسا تلکام از سرور بهره مند خواهید شد.

سرور اختصاصی ایران

یکی از سرویس های رسا تلکام ، سرور اختصاصی ایران می باشد . این سرویس ها با توجه به سرعت دسترسی بسیار بالا برای کاربران ایرانی و امکان ایجاد شبکه های خصوصی جهت استفاده از منابع سرور و اطلاعات در داخل کشور گزینه مناسبی برای شرکت ها و کارخانجات بزرگ و سازمان ها محسوب می شود . شرکت های خصوصی با نصب نرم افزار های حسابداری و اتصال قفل های سخت افزاری به سرور همواره سیستمی آنلاین و بروز خواهند داشت. با توجه به استفاده رسا تلکام از فایروال های قدرتمند در تامین امنیت سرور های اختصاصی ایران ، می توانید اطلاعات خود را بدون نگرانی بر روی اینترنت در دسترس داشته باشید.

سرور مجازی آلمان

VPS مخفف Virtual Private Server به معنای سرور اختصاصی مجازی می باشد. به طور ساده یک سرور فیزیکی به چندین سرور اختصاصی مجازی تقسیم می شود و هر VPS بنا به درخواست کاربر از منابع سرور هماننده پردازنده، حافظه اصلی، فضای دیسک ، پهنای باند و… را به صورت اختصاصی و تضمین شده در اختیار خواهد داشت. سرور مجازی آلمان توسط رسا تلکام برای کاربران فراهم شده و بسته به نیاز آنها با تنوع منابع در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

سرور مجازی ایران

شرکت رسا تلکام با همکاری دیتا سنتر آسیاتک مستقر در برج میلاد تهران اقدام به ارائه سرور مجازی ایران نموده است .سرویس ها در کوتاهترین زمان بسته به نیاز کاربران ایجاد و در اختیار آنها قرار خواهد گرفت . از مزایای سرور اختصاصی ایران می توان به داخلی بودن سرور و امنیت بالای اطلاعات ، کم بودن Time Ping و دسترسی بهتر اشاره کرد که در سایت های داخلی پارامتر مهمی محسوب می شود.

میزبانی از سرور Co-Location

سرویس میزبانی از سرور (Co-Location) رسا تلکام ، امکانی کارآمد برای شرکت‌ها، سازمان‌ها اداراتی است که مایل به در اختیار داشتن فضایی امن و استاندارد برای نگه‌داری سرورهای خود هستند.کاربران با در اختیار داشتن بخشی از فضای رک می توانند تجهیزات و سرور های خود را بسته به نیاز در آن نگه داری نمایند.از مزایای میزبانی از سرور می توان به ، تامین برق دائمی و بدون قطعی و بهره‌مندی از پهنای باند اینترنت اشاره کرد.با توجه به میزبانی از تجهیزات در دیتا سنتر برج میلاد امکان تعویض یا بروزرسانی قطعات و تجهیزات در کمترین زمان ممکن وجود دارد.