طراحی و اجرای سیستم نظارت تصویری(دوربین مداربسته)

امروزه سیستم های نظارت تصویری مهمترین نقش در حفظ امنیت و حراست از اماکن عمومی و خصوصی شرکت ها و سازمان ها را دارند و ایجاد امنیت در این اماکن نتیجه داشتن یک سیستم نظارت تصویری با کیفیت و مطلوب می باشد.شرکت رسا تلکام طی چندین سال سابقه در زمینه طراحی ، نصب و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری مشاور و  مجری این سیستم ها و راهنمای خوبی برای کاربران عزیز می باشد.

تامین قطعات دوربین مداربسته

شرکت رسا تلکام با توجه به سابقه فعالیت چندین ساله در زمینه اجرا و فروش سیستم های نظارت تصویری و دوربین مداربسته اقدام به تامین قطعات و فروش این سیستم ها می نماید  و با برند های معتبر در این زمینه فعالیت دارد. مشتریان عزیز جهت خرید و تامین قطعات و لوازم مورد نیاز در این زمینه می توانند با کارشناسان رسا تلکام در ارتباط باشند.

با توجه به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و نیاز به سیستم های ارتباطی و فناوری و تکنولوژی های وابسته از سال 92 مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات عصر شبکه برای رفع نیاز مشتریان و کاربران در زمینه IT در حال فعالیت بوده و اقدام به ارائه سرویس هایی از قبیل طراحی و راه اندازی شبکه ، لینک های وایرلس ، سیستم های امنیتی و نظارتی می نمود. طی سال های سپری شده و نیاز به تخصص بیشتر و همچنین ارائه خدمات تخصصی تر در زمینه فناوری اطلاعات این مجموعه در سال 98 با یاری خداوند متعال گسترش یافته و خدمات دیتاسنتر و بخش طراحی و توسعه نرم افزار را به فعالیت های خود افزوده و با ثبت رسمی شرکت در اداره ثبت و اسناد کشور ، شرکت مهندسی انتقال داده فراموج رسا (رسا تلکام) متولد شد. هم اکنون اعضای تیم فنی رسا تلکام متشکل از مهندسان و متخصصین رشته های نرم افزار ، شبکه و امنیت بوده که دارای فعالیت های پژوهشی و کاربردی می باشند و همواره می کوشند با بروز کردن دانش فنی مجموعه، نیاز های کاربران و مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن مرتفع نمایند.

تبریز - پاستور جدید مابین تقاطع شریعتی و

طالقانی روبروی بانک رسالت پلاک30 طبقه4

35561134 -041