سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان ، که با همکاری دیتاسنتر هتزنر در اختیار مشتریان رسا تلکام قرار می گیرد ، به کاربر اجازه می دهد که بصورت مستقل یک سرور فزیکی را جهت اموری هماننده میزبانی از وبسایت های بزرگ که به منابع اختصاصی و قدرتمندی همچون هارد ، پردازنده ، رم بالایی نیاز دارند در اختیار داشته باشند با توجه به بروز بودن دیتاسنتر هتزنر آلمان و با خرید سرور اختصاصی رسا تلکام دیگر نگرانی در مورد میزبانی از اطلاعات و سایت های خود نخواهید داشت. با خرید سرور اختصاصی آلمان از مزایایی همچون فضای ذخیره سازی بسیار بالا ، پهنای باند نا محدود اینترنت ، نصب چندین سیستم عامل و ایجاد چند ماشین مجازی بر بروی سرور اختصاصی  و مانیتورینگ و پشتیبانی شبانه روزی رسا تلکام از سرور بهره مند خواهید شد.

سرور اختصاصی ایران

یکی از سرویس های رسا تلکام ، سرور اختصاصی ایران می باشد . این سرویس ها با توجه به سرعت دسترسی بسیار بالا برای کاربران ایرانی و امکان ایجاد شبکه های خصوصی جهت استفاده از منابع سرور و اطلاعات در داخل کشور گزینه مناسبی برای شرکت ها و کارخانجات بزرگ و سازمان ها محسوب می شود . شرکت های خصوصی با نصب نرم افزار های حسابداری و اتصال قفل های سخت افزاری به سرور همواره سیستمی آنلاین و بروز خواهند داشت. با توجه به استفاده رسا تلکام از فایروال های قدرتمند در تامین امنیت سرور های اختصاصی ایران ، می توانید اطلاعات خود را بدون نگرانی بر روی اینترنت در دسترس داشته باشید.

با توجه به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و نیاز به سیستم های ارتباطی و فناوری و تکنولوژی های وابسته از سال 92 مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات عصر شبکه برای رفع نیاز مشتریان و کاربران در زمینه IT در حال فعالیت بوده و اقدام به ارائه سرویس هایی از قبیل طراحی و راه اندازی شبکه ، لینک های وایرلس ، سیستم های امنیتی و نظارتی می نمود. طی سال های سپری شده و نیاز به تخصص بیشتر و همچنین ارائه خدمات تخصصی تر در زمینه فناوری اطلاعات این مجموعه در سال 98 با یاری خداوند متعال گسترش یافته و خدمات دیتاسنتر و بخش طراحی و توسعه نرم افزار را به فعالیت های خود افزوده و با ثبت رسمی شرکت در اداره ثبت و اسناد کشور ، شرکت مهندسی انتقال داده فراموج رسا (رسا تلکام) متولد شد. هم اکنون اعضای تیم فنی رسا تلکام متشکل از مهندسان و متخصصین رشته های نرم افزار ، شبکه و امنیت بوده که دارای فعالیت های پژوهشی و کاربردی می باشند و همواره می کوشند با بروز کردن دانش فنی مجموعه، نیاز های کاربران و مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن مرتفع نمایند.

تبریز - پاستور جدید مابین تقاطع شریعتی و

طالقانی روبروی بانک رسالت پلاک30 طبقه4

35561134 -041