سرور مجازی آلمان

VPS مخفف Virtual Private Server به معنای سرور اختصاصی مجازی می باشد. به طور ساده یک سرور فیزیکی به چندین سرور اختصاصی مجازی تقسیم می شود و هر VPS بنا به درخواست کاربر از منابع سرور هماننده پردازنده، حافظه اصلی، فضای دیسک ، پهنای باند و… را به صورت اختصاصی و تضمین شده در اختیار خواهد داشت. سرور مجازی آلمان توسط رسا تلکام برای کاربران فراهم شده و بسته به نیاز آنها با تنوع منابع در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

سرور مجازی ایران

شرکت رسا تلکام با همکاری دیتا سنتر آسیاتک مستقر در برج میلاد تهران اقدام به ارائه سرور مجازی ایران نموده است .سرویس ها در کوتاهترین زمان بسته به نیاز کاربران ایجاد و در اختیار آنها قرار خواهد گرفت . از مزایای سرور اختصاصی ایران می توان به داخلی بودن سرور و امنیت بالای اطلاعات ، کم بودن Time Ping و دسترسی بهتر اشاره کرد که در سایت های داخلی پارامتر مهمی محسوب می شود.

میزبانی از سرور Co-Location

سرویس میزبانی از سرور (Co-Location) رسا تلکام ، امکانی کارآمد برای شرکت‌ها، سازمان‌ها اداراتی است که مایل به در اختیار داشتن فضایی امن و استاندارد برای نگه‌داری سرورهای خود هستند.کاربران با در اختیار داشتن بخشی از فضای رک می توانند تجهیزات و سرور های خود را بسته به نیاز در آن نگه داری نمایند.از مزایای میزبانی از سرور می توان به ، تامین برق دائمی و بدون قطعی و بهره‌مندی از پهنای باند اینترنت اشاره کرد.با توجه به میزبانی از تجهیزات در دیتا سنتر برج میلاد امکان تعویض یا بروزرسانی قطعات و تجهیزات در کمترین زمان ممکن وجود دارد.

با توجه به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و نیاز به سیستم های ارتباطی و فناوری و تکنولوژی های وابسته از سال 92 مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات عصر شبکه برای رفع نیاز مشتریان و کاربران در زمینه IT در حال فعالیت بوده و اقدام به ارائه سرویس هایی از قبیل طراحی و راه اندازی شبکه ، لینک های وایرلس ، سیستم های امنیتی و نظارتی می نمود. طی سال های سپری شده و نیاز به تخصص بیشتر و همچنین ارائه خدمات تخصصی تر در زمینه فناوری اطلاعات این مجموعه در سال 98 با یاری خداوند متعال گسترش یافته و خدمات دیتاسنتر و بخش طراحی و توسعه نرم افزار را به فعالیت های خود افزوده و با ثبت رسمی شرکت در اداره ثبت و اسناد کشور ، شرکت مهندسی انتقال داده فراموج رسا (رسا تلکام) متولد شد. هم اکنون اعضای تیم فنی رسا تلکام متشکل از مهندسان و متخصصین رشته های نرم افزار ، شبکه و امنیت بوده که دارای فعالیت های پژوهشی و کاربردی می باشند و همواره می کوشند با بروز کردن دانش فنی مجموعه، نیاز های کاربران و مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن مرتفع نمایند.

تبریز - پاستور جدید مابین تقاطع شریعتی و

طالقانی روبروی بانک رسالت پلاک30 طبقه4

35561134 -041