طراحی و اجرای شبکه

 

به تعدادی کامپیوتر و دستگاه متصل به یک محیط ارتباطی مشترک که از منابع و اطلاعات همدیگر استفاده می نمایند، شبکه گفته می شود.استفاده از شبکه مزایایی همچون تبادل سریع تر و دقیق تر اطلاعات ، به روز بودن اطلاعات ، استفاده مشترک از منابع، کاهش هزینه و کاهش زمان را خواهد داشت. شرکت رسا تلکام به سابقه چندین ساله در طراحی و اجرای شبکه در کوتاهترین زمان محیط کاری و اداری کاربران را ارزیابی و امکان سنجی نموده و طرح ها و نقشه های مورد نیاز برای راه اندازی یک شبکه منسجم و پایدار در اختیار کابران قرار می دهد.

طراحی و اجرای لینک های وایرلس

 

امروزه ارتباط بین شعب و مراکز داخلی در بسیاری از شرکت ها ، سازمان ها و کارخانجات برای تبادل اطلاعات خود بیشتر از گذشته احساس می شود.بر همین اساس رسا تلکام با استفاده از تجهیزات مخابراتی و بی سیم اقدام به طراحی و راه اندازی لینک های وایرلس بین شعب می نماید.لینک های وایرلس بین دو شعبه یا چندین شعبه راه اندازی می شوند و کاربران قادر خواهند بود با راه اندازی این سیستم بدون پرداخت هزینه ماهیانه و با سرعت بسیار بالا و ایمن در شبکه خود تبادل اطلاعات و انتقال تصویر نمایند.

تامین قطعات و تجهیزات شبکه

 

امروزه در اختیار داشتن منابع فروش سخت افزاری مطمئن و بروز برای تجهیزات شبکه یکی از دغدغه همکاران و شرکت های فعال در زمینه IT می باشد . رسا تلکام با راه اندازی فروشگاه تجهیزات شبکه اقدام به تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز همکاران در زمینه شبکه نموده است و تجهیزات مخابراتی شرکتهایی همچون سیسکو و میکروتیک و HP و غیره در کوتاهرین زمان در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد.

با توجه به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و نیاز به سیستم های ارتباطی و فناوری و تکنولوژی های وابسته از سال 92 مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات عصر شبکه برای رفع نیاز مشتریان و کاربران در زمینه IT در حال فعالیت بوده و اقدام به ارائه سرویس هایی از قبیل طراحی و راه اندازی شبکه ، لینک های وایرلس ، سیستم های امنیتی و نظارتی می نمود. طی سال های سپری شده و نیاز به تخصص بیشتر و همچنین ارائه خدمات تخصصی تر در زمینه فناوری اطلاعات این مجموعه در سال 98 با یاری خداوند متعال گسترش یافته و خدمات دیتاسنتر و بخش طراحی و توسعه نرم افزار را به فعالیت های خود افزوده و با ثبت رسمی شرکت در اداره ثبت و اسناد کشور ، شرکت مهندسی انتقال داده فراموج رسا (رسا تلکام) متولد شد. هم اکنون اعضای تیم فنی رسا تلکام متشکل از مهندسان و متخصصین رشته های نرم افزار ، شبکه و امنیت بوده که دارای فعالیت های پژوهشی و کاربردی می باشند و همواره می کوشند با بروز کردن دانش فنی مجموعه، نیاز های کاربران و مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن مرتفع نمایند.

تبریز - پاستور جدید مابین تقاطع شریعتی و

طالقانی روبروی بانک رسالت پلاک30 طبقه4

35561134 -041