طراحی و توسعه نرم افزار های اختصاصی

مهندسان و کارشناسان رسا تلکام با ارائه راه کارهای نرم افزاری و طراحی و توسعه نرم افزار های اختصاصی برای مشتریان بسیاری از مشکلات شرکت ها و سازمان ها را مرتفع نموده اند. با طراحی نرم افزار و یا سیستم یکپارچه داخلی می توانید امور شرکت و اتوماسیون داخلی مجموعه خود را بهتر از قبل مدیریت نمایید.

طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی

طراحی یک سایت خوب، قدم اول برای فعالیت حرفه ای در دنیای اینترنت محسوب می شود. همچنین وبسایت هر مجموعه معرف و هویت هر شرکت یا سازمان در اینترنت می باشد.  طراحی سایت شامل مراحل جمع آوری اطلاعات از کاربر در زمینه فعالیتی، پیاده سازی و طراحی آن و قرار دادن محتوا در سایت می باشد.کارشناسان رسا تلکام با طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی در تبریز نیاز بسیاری از مجموعه ها را برطرف نموده اند.

پشتیبانی از سایت و تولید محتوا

سرویس پشتیبانی سایت رسا تلکام ، خدمتی است که به شما این امکان را می دهد که وب سایت خود را همیشه بروز نگه دارید. همچنین تولید محتوای مناسب با زمینه فعالیتی شما یکی از مهمترین موضوعات در پشتیبانی از سایت محسوب می شود. کارشناسان رسا تلکام همواره می کوشند بهترین و بروزترین موضوعات مرتبط را برای سایت کاربر انتخاب و عرضه نمایند تا بازدید و سئو سایت در رتبه بالاتری قرار گیرد.

خدماتی که در زمینه طراحی و توسعه نرم افزار  و سایت به کاربران رساتلکام ارائه می شود :

  • طراحی و توسعه نرم افزار های اختصاصی
  • طراحی و توسعه سایت های اختصاصی
  • توسعه سایت ها قالب آماده طبق سلیقه مشتری
  • توسعه سیستم عامل های متن باز
  • توسعه سیستم های VoIP و ارتباط با CRM ها
  • طراحی و توسعه نرم افزار تحویل اتوماتیک سرور مجازی VmBox

نرم افزار تحویل اتوماتیک ماشین های مجازی vmware

همکاران ما در شرکت مهندسی رسا تلکام در حال توسعه نرم افزاری به نام VMBox جهت راه اندازی خودکار ماشین های مجازی و ارائه سرویس مشتری در مجازی ساز vmware می باشند. با استفاده از نرم افزار VMBox می توانید ماژول مربوط به فروشگاه را ، بر روی whmcs نصب نمائید و در صورت خرید سرویس توسط کاربر ، بصورت اتوماتیک سرویس کاربر ایجاد ، کانفیگ و تحویل داده خواهد شد.

با توجه به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و نیاز به سیستم های ارتباطی و فناوری و تکنولوژی های وابسته از سال 92 مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات عصر شبکه برای رفع نیاز مشتریان و کاربران در زمینه IT در حال فعالیت بوده و اقدام به ارائه سرویس هایی از قبیل طراحی و راه اندازی شبکه ، لینک های وایرلس ، سیستم های امنیتی و نظارتی می نمود. طی سال های سپری شده و نیاز به تخصص بیشتر و همچنین ارائه خدمات تخصصی تر در زمینه فناوری اطلاعات این مجموعه در سال 98 با یاری خداوند متعال گسترش یافته و خدمات دیتاسنتر و بخش طراحی و توسعه نرم افزار را به فعالیت های خود افزوده و با ثبت رسمی شرکت در اداره ثبت و اسناد کشور ، شرکت مهندسی انتقال داده فراموج رسا (رسا تلکام) متولد شد. هم اکنون اعضای تیم فنی رسا تلکام متشکل از مهندسان و متخصصین رشته های نرم افزار ، شبکه و امنیت بوده که دارای فعالیت های پژوهشی و کاربردی می باشند و همواره می کوشند با بروز کردن دانش فنی مجموعه، نیاز های کاربران و مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن مرتفع نمایند.

تبریز - پاستور جدید مابین تقاطع شریعتی و

طالقانی روبروی بانک رسالت پلاک30 طبقه4

35561134 -041