هاست لینوکس آلمان

هاست لینوکس آلمان یکی دیگر از سرویس هایی می باشد که در اختیار کاربران رسا تلکام قرار گرفته است . رسا تلکام میزبان سایت ها و اطلاعات کاربران بر روی سرور های خارج از ایران می باشد که توسط سیستم عامل لینوکس مدریت و میزبانی می شوند . از مزایای هاست لینوکس آلمان می توان به استفاده از کنترل پنل Cpanel و آپ تایم بالای سرور ها    اشاره کرد.

هاست لینوکس ایران

با توجه به استقرار برخی از سرور های رسا تلکام در داخل کشور امکان ارائه سرویس ، هاست لینوکس ایران برای کاربران رسا تلکام وجود دارد . سرویس ها بسته به نیاز  و حجم داده کاربران ارائه می شوند و با توجه به داخلی بودن هاست ، بارگذاری سایت ها با سرعت بسیار بالاتری انجام خواهد شد و دسترسی به سایت برای کاربران ایرانی راحت تر خواهد بود.

دامنه

دامین ، دامنه یا domain  ،نام و هویت وب سایت در فضای مجازی است. شما در اینترنت با نام دامین خود شناخته خواهید شد و هر بازدیدکننده با استفاده از نام دامنه شما می تواند به وب سایت و اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. هر دامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی است که توسط کاربران و بسته به موضوع وبسایت و یا نام حقیقی شخص انتخاب می شود هماننده rasatelecom و بخش دوم که پسوند سایت می باشد ، مشخص کننده زمینه فعالیت و موضوع وبسایت می باشد هماننده com , org ,net. رسا تلکام در کوتاهترین زمان نسبت به ثبت دامنه اقدام نموده و آن را تحویل کابران خود می نماید.

با توجه به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و نیاز به سیستم های ارتباطی و فناوری و تکنولوژی های وابسته از سال 92 مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات عصر شبکه برای رفع نیاز مشتریان و کاربران در زمینه IT در حال فعالیت بوده و اقدام به ارائه سرویس هایی از قبیل طراحی و راه اندازی شبکه ، لینک های وایرلس ، سیستم های امنیتی و نظارتی می نمود. طی سال های سپری شده و نیاز به تخصص بیشتر و همچنین ارائه خدمات تخصصی تر در زمینه فناوری اطلاعات این مجموعه در سال 98 با یاری خداوند متعال گسترش یافته و خدمات دیتاسنتر و بخش طراحی و توسعه نرم افزار را به فعالیت های خود افزوده و با ثبت رسمی شرکت در اداره ثبت و اسناد کشور ، شرکت مهندسی انتقال داده فراموج رسا (رسا تلکام) متولد شد. هم اکنون اعضای تیم فنی رسا تلکام متشکل از مهندسان و متخصصین رشته های نرم افزار ، شبکه و امنیت بوده که دارای فعالیت های پژوهشی و کاربردی می باشند و همواره می کوشند با بروز کردن دانش فنی مجموعه، نیاز های کاربران و مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن مرتفع نمایند.

تبریز - پاستور جدید مابین تقاطع شریعتی و

طالقانی روبروی بانک رسالت پلاک30 طبقه4

35561134 -041