رساتلکام

ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات

sorat

سرعت

degat

دقت

amniyat

امنیت

head3
head2
head1
head4
head5
head6

اینترنت پرسرعت +ADSL2

 

اینترنت پر سرعت فناوری است برای برقراری ارتباط پرسرعت با اینترنت که در اختیار کاربران خانگی رسا تلکام قرار گرفته است. با بهره گیر از این فناوری کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا و بدون قطعی به اینترنت متصل شوند بدون آنکه مشکلی در مکالمه یا خط تلفن داشته باشند.

اینترنت بی سیم اشتراکی

 

سرویس جدید اینترنت بی سیم اشتراکی رسا تلکام ، یکی از شیوه‌های استفاده از خدمات پهنای باند پرسرعت اینترنت می باشد که تمام نیازهای کاربران را برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت فراهم نموده­ است. کاربران رسا تلکام در این فناوری قادر خواهند بود بدون نیاز به خطوط تلفن و تنها با نصب تجهیزات رادیویی در محل مورد نیاز ، از پهنای باند اینترنت در بستر وایرلس استفاده نماید.

اینترنت برج ها و مجتمع ها

 

در بسیاری از برج‌ ها و مجتع های مسکونی و تجاری به دلیل وجود زیر ساخت فیبر نوری و یا ایرادات خطوط تلفن ، امکان دریافت سرویس اینترنت پرسرعت از طریق روش های قدیمی وجود ندارد.یکی از راهکارهای جایگزین در برج‌ها و مجتمع‌ها ارایه خدمات اختصاصی به این مجتمع‌هاست.شرکت رسا تلکام با استقرار زیر ساخت و دستگاه های مورد نیاز جهت ارائه سرویس اینترنت در مرکز مخابراتی برج در کوتاه ترین زمان ممکن اشتراک اینترنت را در اختیار کاربرن خود قرار می دهد.بدلیل استفاده سخت افزار های اختصاصی در این حالت ، نیازمند امکان سنجی دقیق برج توسط کارشناسان رسا تلکام می باشد.

پهنای باند اختصاصی

 

خدمات پهنای باند اختصاصی رسا تلکام سرویسی دیگر برای شرکت ها و سازمان ها می باشد، که نیازمند دسترسی دائمی به اینترنت پرسرعت و مطمئن هستند. کیفیت و پهنای باند سرویس ها با توجه به نیاز مشتریان بصورت دقیق محاسبه و به صورت متقارن مطابق با درخواست مشترک انتخاب می شود و در هر زمان قابل ارتقا می باشد. بسیاری از شرکت ها و سازمان ها که برای فعالیت های خود و ارسال و دریافت اطلاعات به اینترنت مطمئن و پرسرعت نیاز دارند ،می توانند در کوتاه ترین زمان نسبت به دریافت این سرویس اقدام نمایند.

اینترانت استانی و کشوری

 

با توجه به حجم بالای تبادل اطلاعات برخی از شرکت ها و سازمان ها بین شعب خود و راه اندازی سرویس های سازمانی داخلی رسا تلکام اقدام به ارائه سرویس اینترانت استانی و کشوری نموده است. کاربرانی که نیازمند ارتباطی با کیفیت بالا با دفاتر و کارخانه و شعب خود جهت مانیتورینگ دوربین های مدار بسته،دسترسی به سیستم های حسابداری و انبار و انتقال خطوط و یا VoIP هستند ، می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

با توجه به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و نیاز به سیستم های ارتباطی و فناوری و تکنولوژی های وابسته از سال 92 مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات عصر شبکه برای رفع نیاز مشتریان و کاربران در زمینه IT در حال فعالیت بوده و اقدام به ارائه سرویس هایی از قبیل طراحی و راه اندازی شبکه ، لینک های وایرلس ، سیستم های امنیتی و نظارتی می نمود. طی سال های سپری شده و نیاز به تخصص بیشتر و همچنین ارائه خدمات تخصصی تر در زمینه فناوری اطلاعات این مجموعه در سال 98 با یاری خداوند متعال گسترش یافته و خدمات دیتاسنتر و بخش طراحی و توسعه نرم افزار را به فعالیت های خود افزوده و با ثبت رسمی شرکت در اداره ثبت و اسناد کشور ، شرکت مهندسی انتقال داده فراموج رسا (رسا تلکام) متولد شد. هم اکنون اعضای تیم فنی رسا تلکام متشکل از مهندسان و متخصصین رشته های نرم افزار ، شبکه و امنیت بوده که دارای فعالیت های پژوهشی و کاربردی می باشند و همواره می کوشند با بروز کردن دانش فنی مجموعه، نیاز های کاربران و مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن مرتفع نمایند.

تبریز - پاستور جدید مابین تقاطع شریعتی و

طالقانی روبروی بانک رسالت پلاک30 طبقه4

35561134 -041